Activejet AH-344R tinta (HP 344 C9363EE prémium tintapatron csere; 21 ml; színes)
Kód: EXPACJAHP0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-344R tinta (HP 344 C9363EE prémium tintapatron csere; 21 ml; színes)| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Csere erre: | HP |
| Modell | Összeegyeztethető |
| OEM-kód | HP 344 C9363EE |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Színes tinta mennyisége | 21 ml |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Kompatibilitás | HP Deskjet: 460c, 460 cb, 460wbt, 460wf, 5740, 5743, 5745, 5748, 5940, 5943, 6520, 6540, 6540d, 6540, 662483, 662483 6830v, 6840, 6843, 6848, 6940, 6943, 6980, 6983, 9800, 9800d. HP Officejet: 100, 150, 6200, 6210, 6210v, 6210xi, 6213, 6215, 7200, 7210, 7210v, 7210xi, 7213, 7300, 7310, 7310xi, 7313, 7400, 7410, 7410xi, 7413, H470, K7100. HP Photosmart: 325, 325v, 325xi, 335, 335v, 335xi, 375, 375v, 375xi, 385, 385xi, 420, 422, 428, 475, 2570, 257, 257, 2575 2575xi, 2605, 2608, 2610, 2610v, 2610xi, 2613, 2710, 2710xi, 2713, D5145, D5155, D5160, D5163, D5168, 808, 808, 808 8050, 8050v, 8050xi, 8053, 8150, 8150v, 8150xi, 8153, B8330, B8338, B8350, B8353, 8450, 8450gp, 8450xi, 8453, 8700, 8750. HP PSC: 1600, 1608, 1610, 1610v, 1610xi, 1613, 2210, 2350, 2353, 2355, 2355p, 2355v, 2355xi, 2400, 2500, 2600, 2610. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Osztály | A+ |
| Kompatibilis tintapatron típus | 344 C9363EE |
| Változat | Prémium |
| Technológia | Felújított |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.076 kg |
| EAN vonalkód: | 5904356286604 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Csere erre:: | HP |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| OEM-kód: | HP 344 C9363EE |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Színes tinta mennyisége: | 21 ml |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Kompatibilitás: | HP Deskjet: 460c, 460 cb, 460wbt, 460wf, 5740, 5743, 5745, 5748, 5940, 5943, 6520, 6540, 6540d, 6540, 662483, 662483 6830v, 6840, 6843, 6848, 6940, 6943, 6980, 6983, 9800, 9800d. HP Officejet: 100, 150, 6200, 6210, 6210v, 6210xi, 6213, 6215, 7200, 7210, 7210v, 7210xi, 7213, 7300, 7310, 7310xi, 7313, 7400, 7410, 7410xi, 7413, H470, K7100. HP Photosmart: 325, 325v, 325xi, 335, 335v, 335xi, 375, 375v, 375xi, 385, 385xi, 420, 422, 428, 475, 2570, 257, 257, 2575 2575xi, 2605, 2608, 2610, 2610v, 2610xi, 2613, 2710, 2710xi, 2713, D5145, D5155, D5160, D5163, D5168, 808, 808, 808 8050, 8050v, 8050xi, 8053, 8150, 8150v, 8150xi, 8153, B8330, B8338, B8350, B8353, 8450, 8450gp, 8450xi, 8453, 8700, 8750. HP PSC: 1600, 1608, 1610, 1610v, 1610xi, 1613, 2210, 2350, 2353, 2355, 2355p, 2355v, 2355xi, 2400, 2500, 2600, 2610. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Osztály: | A+ |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 344 C9363EE |
| Változat: | Prémium |
| Technológia: | Felújított |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

