Activejet AH-303CRX tinta (csere tinta HP 303XL T6N03AE; Prémium; 18 ml; színes)
Kód: EXPACJAHP0331
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-303CRX tinta (csere tinta HP 303XL T6N03AE; Prémium; 18 ml; színes)| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| Csere erre: | T6N03AE |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 415 oldal. |
| Színes tinta mennyisége | 18 ml |
| Csoport | Arany |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| OEM-kód | HP 303XL T6N03AE tintapatron |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Alkalmazhatóság | Professzionális nyomatok - fotók, katalógusok, prezentációk, ajánlatok, oklevelek, meghívók, szórólapok |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| További információk | Chippel ellátott patron, tinta fejjel |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás | HP Envy Photo: 6220, 6232, 6234, 7130, 7134, 7830. HP Envy: 7221, 7220e. HP Envy Inspire: 7920e. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Technológia | Felújított |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Változat | Prémium |
| Osztály | A+ |
| Műszaki jellemzők | Hologram, Chip |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszély, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443116103 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Csere erre:: | T6N03AE |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 415 oldal. |
| Színes tinta mennyisége: | 18 ml |
| Csoport: | Arany |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| OEM-kód: | HP 303XL T6N03AE tintapatron |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Alkalmazhatóság: | Professzionális nyomatok - fotók, katalógusok, prezentációk, ajánlatok, oklevelek, meghívók, szórólapok |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| További információk: | Chip kazetta, Tinta fejjel |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás: | HP Envy Photo: 6220, 6232, 6234, 7130, 7134, 7830. HP Envy: 7221, 7220e. HP Envy Inspire: 7920e. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Technológia: | Felújított |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Változat: | Prémium |
| Osztály: | A+ |
| Műszaki jellemzők: | Hologram, Chip |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

