Activejet AH-23N tinta (HP 23 C1823D; Supreme; 47 ml; színes tintapatron cseréje)
Kód: EXPACJAHP0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-23N tinta (HP 23 C1823D; Supreme; 47 ml; színes tintapatron cseréje)| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Csere erre: | HP |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| OEM-kód | HP 23 C1823D |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| Színes tinta mennyisége | 47 ml |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Kompatibilitás | HP DeskJet: 710C, 712C, 720C, 722C, 810C, 812C, 815C, 830C, 832C, 880C, 882C, 890C, 895C, 895Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C. HP színes fénymásoló: 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 260, 270, 280, 290. HP OfficeJet: R40, R45, R60, R65, R80, T45, T65. HP OfficeJet Pro: 1170, 1170C, 1175C. HP PSC: 500. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Osztály | A+ |
| Változat | Legfőbb |
| Kompatibilis tintapatron típus | 23 C1823D |
| Technológia | Új |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS08: Egészségügyi veszély, GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.17 kg |
| EAN vonalkód: | 5904356281920 |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Csere erre:: | HP |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| OEM-kód: | HP 23 C1823D |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Színes tinta mennyisége: | 47 ml |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Kompatibilitás: | HP DeskJet: 710C, 712C, 720C, 722C, 810C, 812C, 815C, 830C, 832C, 880C, 882C, 890C, 895C, 895Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C. HP színes fénymásoló: 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 260, 270, 280, 290. HP OfficeJet: R40, R45, R60, R65, R80, T45, T65. HP OfficeJet Pro: 1170, 1170C, 1175C. HP PSC: 500. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Osztály: | A+ |
| Változat: | Legfőbb |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 23 C1823D |
| Technológia: | Új |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

