Zyxel XGS2220-54FP Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: SWTZYXZAR0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XGS2220-54FP Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)| Síťové standardy | IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3z, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.1D, IEEE 802.3bt |
| Podpora 10G | Ano |
| Směrovací záznamy | 64 |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie | 1161,6 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Instalace do racku | Ano |
| Šířka | 441 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Hloubka | 330 mm |
| Typ autentizace | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| IGMP proxy | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP relay, DHCP server |
| IGMP pozorování | Ano |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 4 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 48 |
| Počet (měděných) portů 10G ethernetu | 2 |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 298,735 h |
| Vnitřní paměť | 1024 MB |
| Paměť flash | 64 MB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 50 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95% |
| Tepelné vyzařování | 195,43 BTU/h |
| QoS | Ano |
| Přepínač vrstev | L3 |
| ARP inspekce | Ano |
| Typ přepínače | Řízený |
| Registrační protokol GARP sítě VLAN | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Kapacita přepínání | 216 Gbit/s |
| Tabulka MAC adres | 32000 pol. |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 2 MB |
| Rychlost přetáčení | 161 Mpps |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE) | 50 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 960 W |
| MLD (Multicast Listener Discovery) snooping | MLD v1/v2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| Súly: | 6.225 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937625130 |
| Síťové standardy: | IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3z, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.1D, IEEE 802.3bt |
| Podpora 10G: | Ano |
| Směrovací záznamy: | 64 |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ano |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie: | 1161,6 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Instalace do racku: | Ano |
| Šířka: | 441 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hloubka: | 330 mm |
| Typ autentizace: | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| IGMP proxy: | Ano |
| DHCP vlastnosti: | DHCP relay, DHCP server |
| IGMP pozorování: | Ano |
| Počet instalovaných modulů SFP+: | 4 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: | 48 |
| Počet (měděných) portů 10G ethernetu: | 2 |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 298,735 h |
| Vnitřní paměť: | 1024 MB |
| Paměť flash: | 64 MB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 50 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 10 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 95% |
| Tepelné vyzařování: | 195,43 BTU/h |
| QoS: | Ano |
| Přepínač vrstev: | L3 |
| ARP inspekce: | Ano |
| Typ přepínače: | Řízený |
| Registrační protokol GARP sítě VLAN: | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Kapacita přepínání: | 216 Gbit/s |
| Tabulka MAC adres: | 32000 pol. |
| Vyrovnávací paměť pro pakety: | 2 MB |
| Rychlost přetáčení: | 161 Mpps |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE): | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE): | 50 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE): | 960 W |
| MLD (Multicast Listener Discovery) snooping: | MLD v1/v2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

