Zyxel XGS2220-30 menedzselt L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Fekete
Kód: SWTZYXZAR0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XGS2220-30 menedzselt L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Fekete| 10G támogatás | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3z, IEEE 802.3z, IEEE 802.38. |
| Útvonalrekordok | 64 |
| Maximális energiafogyasztás | 37,62 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kisfeszültségű irányelv (LVD), CE |
| Szín | Fekete |
| Rack telepítés | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Mélység | 270 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Szélesség | 441 mm |
| Súly | 3,4 kg |
| Súly csomagolással együtt | 4,73 kg |
| Csomag magassága | 107 mm |
| Csomagolási mélység | 355 mm |
| Csomag szélessége | 616 mm |
| BPDU szűrés/védelem | Igen |
| Hitelesítési típus | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| Titkosítás/Biztonság | SNMPv2, SNMP, SNMPv3 |
| IGMP-figyelés | Igen |
| IGMP proxy | Igen |
| DHCP-tulajdonságok | DHCP-relé, DHCP-kiszolgáló |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| 10G Ethernet (réz) portok száma | 2 |
| Telepített SFP+ modulok száma | 4 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 24 |
| Belső memória | 1024 MB |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 520,185 óra |
| Flash memória | 64 MB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Hősugárzás | 128,28 BTU/óra |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 50 °C |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Rétegváltó | L3 |
| Felhőkezelés | Igen |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| ARP-ellenőrzés | Igen |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy a készülék szellőzőnyílásai nincsenek eltakarva. Kövesse az elektromos biztonsági utasításokat. Kerülje a készülék folyadékkal való érintkezését. |
| GARP VLAN regisztrációs protokoll | Igen |
| Csomagpuffer | 2 MB |
| Kapcsolási kapacitás | 168 Gbps |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| MAC-cím táblázat | 32000 db. |
| Statikus útválasztás | Igen |
| Visszatekerési sebesség | 125 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
| Többcélú címzés támogatása | Igen |
| MLD (Multicast Listener Discovery) szimatolás | MLD v1/v2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| Súly: | 4.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937624942 |
| 10G támogatás: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3z, IEEE 802.3an, IEEE 802.3ae |
| Útvonalrekordok: | 64 |
| Maximális energiafogyasztás: | 37,62 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Alacsony feszültségű irányelv (LVD), CE |
| Szín: | Fekete |
| Rack telepítés: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Mélység: | 270 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Szélesség: | 441 mm |
| Súly: | 3,4 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 4,73 kg |
| Csomag magassága: | 107 mm |
| Csomagolási mélység: | 355 mm |
| Csomag szélessége: | 616 mm |
| BPDU szűrés/védelem: | Igen |
| Hitelesítési típus: | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| Titkosítás/Biztonság: | SNMPv2, SNMP, SNMPv3 |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| IGMP proxy: | Igen |
| DHCP-tulajdonságok: | DHCP-továbbító, DHCP-kiszolgáló |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| 10G Ethernet (réz) portok száma: | 2 |
| Telepített SFP+ modulok száma: | 4 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 24 |
| Belső memória: | 1024 MB |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 520,185 óra |
| Flash memória: | 64 MB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Hősugárzás: | 128,28 BTU/óra |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 50 °C |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Rétegváltó: | L3 |
| Felhőkezelés: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| ARP-ellenőrzés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a készülék szellőzőnyílásai nincsenek eltakarva., Kövesse az elektromos biztonsági utasításokat., Kerülje a folyadékkal való érintkezést. |
| GARP VLAN regisztrációs protokoll: | Igen |
| Csomagpuffer: | 2 MB |
| Kapcsolási kapacitás: | 168 Gbps |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| MAC-cím táblázat: | 32000 db. |
| Statikus útválasztás: | Igen |
| Visszatekerési sebesség: | 125 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
| Többcélú címzés támogatása: | Igen |
| MLD (Multicast Listener Discovery) szimatolás: | MLD v1/v2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

