ZOYA ColdPRO Marhahúsos száraz kutyaeledel - 9 kg
Kód: DLPZOYKAS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOYA ColdPRO Marhahúsos száraz kutyaeledel - 9 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Marhahús |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Csirkementes, Monoprotein, Emésztőrendszeri problémák, Izomépítés, Gluténmentes |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ZOYA ColdPRO |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Gluténmentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés, érzékeny gyomor |
| Súly | 9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 9,5% |
| Nyersrost | 3,7% |
| Durva hamu | 7% |
| Fehérjék | 27% |
| Nedvességtartalom | 8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.49 kg |
| EAN vonalkód: | 5907649160025 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Marhahús |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Csirke nélkül, Monoproteinek, Emésztőrendszeri problémák, Izomépítés, Gluténmentes |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ZOYA ColdPRO |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Gluténmentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, Érzékeny gyomor |
| Súly: | 9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 9,5% |
| Nyersrost: | 3,7% |
| Durva hamu: | 7% |
| Fehérjék: | 27% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

