ZOYA ColdPRO Kacsa - száraz kutyaeledel - 9kg
Kód: DLPZOYKAS0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOYA ColdPRO Kacsa - száraz kutyaeledel - 9kg| Tanács | ZOYA ColdPRO |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Monoproteinek, Emésztőrendszeri problémák, Általános egészség, Csirkementes, Gluténmentes |
| Kategória | A kutyádnak |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Fő íz | Kacsa |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés, érzékeny gyomor |
| Súly | 9 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 7% |
| Fehérjék | 26% |
| Nedvességtartalom | 8% |
| Nyersrost | 3,9% |
| Zsírtartalom | 10% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5907649160087 |
| Tanács: | ZOYA ColdPRO |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Monoproteinek, Emésztőrendszeri problémák, Általános egészségi állapot, Csirke nélkül, Gluténmentes |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Fő íz: | Kacsa |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, Érzékeny gyomor |
| Súly: | 9 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 7% |
| Fehérjék: | 26% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Nyersrost: | 3,9% |
| Zsírtartalom: | 10% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

