ZOYA ColdPRO Bárány - száraz kutyaeledel - 9kg
Kód: DLPZOYKAS0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOYA ColdPRO Bárány - száraz kutyaeledel - 9kg| Fő íz | Bárány |
| Cukormentes | Igen |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés, érzékeny gyomor |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ZOYA ColdPRO |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Általános egészség, Izomépítés, Monoproteinek, Emésztési problémák, Gluténmentes |
| Súly | 9 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nedvességtartalom | 8% |
| Durva hamu | 7% |
| Zsírtartalom | 9,5% |
| Nyersrost | 4% |
| Fehérjék | 26% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.15 kg |
| EAN vonalkód: | 5907649160032 |
| Fő íz: | Bárány |
| Cukormentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, Érzékeny gyomor |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ZOYA ColdPRO |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Általános egészségi állapot, Izomépítés, Monoproteinek, Emésztőrendszeri problémák, Gluténmentes |
| Súly: | 9 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Durva hamu: | 7% |
| Zsírtartalom: | 9,5% |
| Nyersrost: | 4% |
| Fehérjék: | 26% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

