ZOLUX WC kutyáknak/macskáknak Kutya Nyitott Állat WC Fekete, Szürke
Kód: DLZZOUZAB0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX WC kutyáknak/macskáknak Kutya Nyitott Állat WC Fekete, Szürke| Szín | Fekete |
| Modell | Kölyökkutya fekhely |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Anyag | Kabát |
| Kategória | A kutyádnak |
| Háziállat típusának ajánlott | Kutya |
| Termékkategória | Tálca |
| Eszköz | Védőrács, Edzőrúd |
| Háziállat típusa | Kutya |
| Súly | 2 kg |
| Magasság | 40 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Figyelmeztetés | A játékot tartsa gyermekektől elzárva., Rendszeresen ellenőrizze a játék állapotát, és cserélje ki, ha sérült., A játékot a tulajdonos felügyelete mellett kell használni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toys |
|---|---|
| Súly: | 1.04 kg |
| EAN vonalkód: | 8003507988002 |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Kölyökkutya fekhely |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Anyag: | Kabát |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Háziállat típusának ajánlott: | KUTYA |
| Termékkategória: | Tálca |
| Eszköz: | Védőrács, Edzősáv |
| Háziállat típusa: | KUTYA |
| Súly: | 2 kg |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Mélység: | 400 mm |
| Figyelmeztetés: | A játékot tartsa gyermekektől elzárva., Rendszeresen ellenőrizze a játék állapotát, és cserélje ki, ha sérült., A játékot a tulajdonos felügyelete mellett kell használni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

