ZOLUX Travel Safe S fekete - kutyahám
Kód: DLPZOUSOS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Travel Safe S fekete - kutyahám| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Állítható hosszúság | Igen |
| Termékkategória | Hám |
| Szín | Fekete |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Maximális nyakméret | 55 cm |
| Minimális nyakbőség | 30 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For a walk |
|---|---|
| Súly: | 0.908 kg |
| EAN vonalkód: | 3336024621202 |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állítható hosszúság: | Igen |
| Termékkategória: | Hám |
| Szín: | Fekete |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Maximális nyakméret: | 55 cm |
| Minimális nyakméret: | 30 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

