ZOLUX Rody3 Trio kék - ketrec rágcsálóknak
Kód: DLZZOUKLA0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Rody3 Trio kék - ketrec rágcsálóknak| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Eszköz | Orsó, Öntözőkanna, Öntöző, Padló |
| Szín | Kék |
| Termékkategória | Ketrec |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Anyag | Kabát |
| Kategória | Éjszakai madaraknak, Egereknek és patkányoknak, Hörcsögöknek, Rágcsálóknak |
| Súly | 3 kg |
| Mélység | 270 mm |
| Magasság | 530 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 3.418 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022060256 |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Eszköz: | Csörlő, Locsolókanna, Tápegység, Emelet |
| Szín: | Kék |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Anyag: | Kabát |
| Kategória: | Az éjszakai bagolynak, Egerek és patkányok számára, Hörcsögöknek, Rágcsálók számára |
| Súly: | 3 kg |
| Mélység: | 270 mm |
| Magasság: | 530 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

