ZOLUX Rody3 DUO - klec pro hlodavce - Modrá
Kód: DLZZOUKLA0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Rody3 DUO - klec pro hlodavce - Modrá| Zařízení | Podlaha, Naviják, Konev na zalévání, Mísa |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Materiál | Kov, Plast |
| Barva | Modrá |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro nočního ptáka |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ produktu | Mříž |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Hmotnost | 3 kg |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 405 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 2.652 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022060218 |
| Zařízení: | Podlaha, Naviják, Konev na zalévání, Mísa |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Barva: | Modrá |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro nočního ptáka |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ produktu: | Mříž |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Šířka: | 410 mm |
| Výška: | 405 mm |
| Hloubka: | 270 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

