ZOLUX Primo 80 cm - rágcsálóketrec - fehér és szürke
Kód: DLZZOUKLA0086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Primo 80 cm - rágcsálóketrec - fehér és szürke| Kategória | Tengerimalacoknak, Nyulaknak, Éjszakai madaraknak, Hörcsögöknek, Egereknek és patkányoknak, Rágcsálóknak |
| Állattípus | rágcsálók |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Szín | Fehér, Szürke |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Terméktípus | Bárok |
| Termékkategória | Ketrec |
| Eszköz | Szénaforgató |
| Forgógörgők | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott | rágcsálók |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Súly | 3 kg |
| Magasság | 360 mm |
| Szélesség | 810 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 3.93 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022054187 |
| Kategória: | Tengerimalacoknak, A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Hörcsögöknek, Egerek és patkányok számára, Rágcsálók számára |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Szín: | Fehér, Szürke |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Terméktípus: | Bárok |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Eszköz: | Szénaforgató |
| Forgógörgők: | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott: | rágcsálók |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Súly: | 3 kg |
| Magasság: | 360 mm |
| Szélesség: | 810 mm |
| Mélység: | 540 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

