ZOLUX Primo 120 cm - klec pro hlodavce - bílé a šedé
Kód: DLZZOUKLA0088
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Primo 120 cm - klec pro hlodavce - bílé a šedé| Kategorie | Pro morče, Pro myši a krysy, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce, Pro křečka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu | Klec |
| Typ produktu | Mříž |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Otočná kolečka | Ne |
| Barva | Šedá, Bílá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Zařízení | Správce sena |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 670 mm |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Šířka | 1220 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 6.7 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022054200 |
| Kategorie: | Pro morče, Pro myši a krysy, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce, Pro křečka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Typ produktu: | Mříž |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Zařízení: | Správce sena |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Výška: | 410 mm |
| Hloubka: | 670 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Šířka: | 1220 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

