Zolux Přepravní box GULLIVER 2 DELUX
Kód: DLZZOUTRA0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zolux Přepravní box GULLIVER 2 DELUX| Materiál | Kov, Plast |
| Typ zvířete | Kočka, pes, králík |
| Maximální nosnost | 8 kg |
| Barva | Modrá |
| Typ produktu | Přepravka pro domácí zvířata |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu | Transportér |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Nenechávejte domácí zvířata v uzavřené kleci nebo přepravce delší dobu bez dozoru., Zajistěte, aby byla klec nebo přepravka během přepravy řádně zajištěna., Pravidelně kontrolujte technický stav dveří a zámků. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages and transporters |
|---|---|
| Súly: | 1.99 kg |
| EAN vonalkód: | 8003507972315 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ zvířete: | Kočka, pes, králík |
| Maximální nosnost: | 8 kg |
| Barva: | Modrá |
| Typ produktu: | Přepravka pro domácí zvířata |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu: | Transportér |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Výška: | 360 mm |
| Hloubka: | 550 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Nenechávejte domácí zvířata v uzavřené kleci nebo přepravce delší dobu bez dozoru., Zajistěte, aby byla klec nebo přepravka během přepravy řádně zajištěna., Pravidelně kontrolujte technický stav dveří a zámků. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

