ZOLUX Panas Colour 50 - rágcsálóketrec - szürke
Kód: DMZZOUKLA0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Panas Colour 50 - rágcsálóketrec - szürke| Terméktípus | Bárok |
| Állattípus | rágcsálók |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Háziállat típusának ajánlott | rágcsálók |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Szín | Szürke |
| Eszköz | Orsó, Tál, Házikó |
| Termékkategória | Ketrec |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Egereknek és patkányoknak, Éjszakai madaraknak, Hörcsögöknek, Rágcsálóknak |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Magasság | 350 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Mélység | 290 mm |
| Súly | 3 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 6.615 kg |
| EAN vonalkód: | 3336027056902 |
| Terméktípus: | Bárok |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Háziállat típusának ajánlott: | rágcsálók |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Eszköz: | Csörlő, Tál, Kunyhó |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Egerek és patkányok számára, Az éjszakai bagolynak, Hörcsögöknek, Rágcsálók számára |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Magasság: | 350 mm |
| Szélesség: | 500 mm |
| Mélység: | 290 mm |
| Súly: | 3 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

