ZOLUX Neolife 100 szürke - ketrec házi tengerimalacoknak
Kód: DMZZOUKLA0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife 100 szürke - ketrec házi tengerimalacoknak| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Rágcsálóknak, Tengerimalacoknak |
| Eszköz | Adagoló, Tál, Létra, Padló |
| Szín | Szürke |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Termékkategória | Ketrec |
| Anyag | Fém, Műanyag, Fa |
| Magasság | 760 mm |
| Súly | 7,5 kg |
| Szélesség | 990 mm |
| Rúdtávolság | 15 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 9.75 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022056624 |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Rágcsálók számára, Tengerimalacoknak |
| Eszköz: | Tápegység, Tál, Létra, Emelet |
| Szín: | Szürke |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Anyag: | Fém, Műanyag, Faipari |
| Magasság: | 760 mm |
| Súly: | 7,5 kg |
| Szélesség: | 990 mm |
| Rúdtávolság: | 15 mm |
| Mélység: | 540 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

