ZOLUX Neo Panas kis ketrec üvegcellával, fekete
Kód: DLZZOUKLA0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neo Panas kis ketrec üvegcellával, fekete| Állattípus | rágcsálók |
| Anyag | Üveg, fém |
| Szín | Fehér |
| Összecsukható | Nem |
| Terméktípus | Bárok |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Termékkategória | Ketrec |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Hörcsögnek, Éjszakai madárnak, Rágcsálónak |
| Mélység | 290 mm |
| Szélesség | 515 mm |
| Magasság | 400 mm |
| További információk | Az üveg rész méretei: Sz: 51 cm, Ma: 18 cm, Mé: 29 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| A készletben található tartozékok | 2 db polc, 2 db emelvény, tál, ház, tekercs |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 6.68 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022056242 |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Anyag: | Üveg, fém |
| Szín: | Fehér |
| Összecsukható: | Nem |
| Terméktípus: | Bárok |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Hörcsögöknek, Az éjszakai bagolynak, Rágcsálók számára |
| Mélység: | 290 mm |
| Szélesség: | 515 mm |
| Magasság: | 400 mm |
| További információk: | Az üveg rész méretei: Sz: 51 cm, Ma: 18 cm, Mé: 29 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A készletben található tartozékok: | 2 db polc, 2 db emelvény, tál, ház, tekercs |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

