WOLFSBLUT Széles, sima kölyökkutya édesburgonyával - száraz kutyatáp - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Széles, sima kölyökkutya édesburgonyával - száraz kutyatáp - 12,5 kg| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor, Növekedési időszak, Ételallergia, Allergiás, Ételintolerancia csökkentése |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 12,5 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora | Junior |
| Egyéb jellemzők | Monoprotein, Túlsúlyos, Csirkementes, Gabonamentes, Izomépítés, Általános egészség, Emésztési támogatás, Gyomor-bélrendszeri problémák, Növekedési időszak, Allergiák, Gluténmentes, Ételérzékenység |
| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Fő íz | Lóhús |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 9,5% |
| Fehérjék | 31% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Nyersrost | 3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784912 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Növekedési időszak, Ételallergia, Allergiás, Az ételintolerancia csökkentése |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12,5 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora: | Junior |
| Egyéb jellemzők: | Monoproteinek, Túlsúly, Csirke nélkül, Gabonamentes, Izomépítés, Általános egészségi állapot, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Növekedési időszak, Allergia, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fő íz: | Lóhús |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 9,5% |
| Fehérjék: | 31% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Nyersrost: | 3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

