WOLFSBLUT Széles, sima, nagytestű lóeledel édesburgonyával - száraz kutyatáp - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Széles, sima, nagytestű lóeledel édesburgonyával - száraz kutyatáp - 12,5 kg| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Lóhús |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Monoprotein, Izomépítés, Gluténmentes, Emésztéstámogatás, Emésztőrendszeri problémák, Csirkementes, Gabonamentes, Allergiák, Ételérzékenységek |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Izomtömeg-védelem, Emésztőrendszer-védelem, Ételallergia, Bélrendszeri felszívódási zavar, Érzékeny gyomor, Ételintolerancia csökkentése, Allergiás |
| Kutyafajta | Minden nagytestű kutyafajta |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Súly | 12,5 kg |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Zsírtartalom | 10% |
| Fehérjék | 24% |
| Durva hamu | 8,5% |
| Nyersrost | 4,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784967 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Lóhús |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Monoproteinek, Izomépítés, Gluténmentes, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Csirke nélkül, Gabonamentes, Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Ételallergia, Bélrendszeri felszívódási zavar, Érzékeny gyomor, Az ételintolerancia csökkentése, Allergiás |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súly: | 12,5 kg |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 10% |
| Fehérjék: | 24% |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Nyersrost: | 4,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

