WOLFSBLUT Red Rock kenguru édesburgonyával - száraz kutyaeledel - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Red Rock kenguru édesburgonyával - száraz kutyaeledel - 12,5 kg| Az állat speciális igényei | Ételallergia, Allergiás, Ételintolerancia csökkentése, Érzékeny gyomor |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 12,5 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Gabonamentes, Monoproteinmentes, Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészség, Emésztéstámogatás, Allergiáknak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Fő íz | Kenguru |
| Szójamentes | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 8,5% |
| Fehérjék | 23% |
| Nyersrost | 4% |
| Zsírtartalom | 9,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784936 |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Allergiás, Az ételintolerancia csökkentése, Érzékeny gyomor |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 12,5 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Monoproteinek, Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészségi állapot, Emésztés támogatása, Allergia |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fő íz: | Kenguru |
| Szójamentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Fehérjék: | 23% |
| Nyersrost: | 4% |
| Zsírtartalom: | 9,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

