WOLFSBLUT Range Lamb Bárányhús rizzsel - száraz kutyatáp - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Range Lamb Bárányhús rizzsel - száraz kutyatáp - 12,5 kg| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Izomépítés, Gluténmentes, Általános egészség |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Fő íz | Bárány |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 12,5 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost | 2,5% |
| Durva hamu | 7% |
| Fehérjék | 26% |
| Zsírtartalom | 15% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784684 |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Izomépítés, Gluténmentes, Általános egészségi állapot |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Fő íz: | Bárány |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 12,5 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Durva hamu: | 7% |
| Fehérjék: | 26% |
| Zsírtartalom: | 15% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

