WOLFSBLUT Grey Peak kecskehús édesburgonyával - száraz kutyatáp - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Grey Peak kecskehús édesburgonyával - száraz kutyatáp - 12,5 kg| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fő íz | Kecske |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Izomépítés, Emésztéstámogatás, Gyomor-bélrendszeri problémák, Csirkementes, Gabonamentes, Általános egészség, Monoprotein, Allergiák, Ételérzékenységek |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor, Bélrendszeri felszívódási zavar, Allergiás, Izomtömeg-védelem, Emésztőrendszer-védelem, Ételallergia, Ételintolerancia csökkentése |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 12,5 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 3% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Fehérjék | 26% |
| Durva hamu | 7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784905 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fő íz: | Kecske |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Izomépítés, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Csirke nélkül, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Monoproteinek, Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Bélrendszeri felszívódási zavar, Allergiás, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Ételallergia, Az ételintolerancia csökkentése |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 12,5 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 3% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Fehérjék: | 26% |
| Durva hamu: | 7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

