wolfcraft GmbH LC 600 Alumínium, Fekete Alumínium 46,5 cm
Kód: BIUWOLGIL0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
wolfcraft GmbH LC 600 Alumínium, Fekete Alumínium 46,5 cm| Maximális vágási szélesség | 46,5 cm |
| Keret anyaga | Alumínium |
| Fogantyú | Igen |
| Maximális laminátum vastagság | 8 mm |
| Keret színe | Alumínium, fekete |
| Vágási szögek | 90° |
| Mélység | 636 mm |
| Súly | 2 kg |
| Magasság | 201 mm |
| Szélesség | 186 mm |
| Kulcskulccsal együtt | Igen |
| Villáskulcs típusa | Imbuszkulcs |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cutters, trimmers |
|---|---|
| Súly: | 2.425 kg |
| EAN vonalkód: | 4006885693708 |
| Maximális vágási szélesség: | 46,5 cm |
| Keret anyaga: | Alumínium |
| Fogantyú: | Igen |
| Maximális laminátum vastagság: | 8 mm |
| Keret színe: | Alumínium, fekete |
| Vágási szögek: | 90° |
| Mélység: | 636 mm |
| Súly: | 2 kg |
| Magasság: | 201 mm |
| Szélesség: | 186 mm |
| Kulcskulccsal együtt: | Igen |
| Villáskulcs típusa: | Imbuszkulcs |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

