Wolfcraft 3754000 - Vykružovák
Kód: NOPWOLOTW0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Wolfcraft 3754000 - Vykružovák| Typ vrtáku | Fréza na otvory |
| Vhodné pro materiály | Nerezová ocel, Slabý plech |
| Vnitřní průměr | 35 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Holesaw |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 4006885375406 |
| Typ vrtáku: | Fréza na otvory |
| Vhodné pro materiály: | Nerezová ocel, Slabý plech |
| Vnitřní průměr: | 35 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

