WiiM Pro Plus - síťový přehrávač
Kód: OAVWIIMUL0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WiiM Pro Plus - síťový přehrávač| Architektura profesoru | ARM Cortex-A53 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Ethernet | Ano |
| Barva | Černá |
| Kontrolka LED | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | OGG, MP3, APE, ALAC, WMA, AAC, AIFF, WAV, FLAC |
| Odstup signálu od šumu | 121 dB |
| Rozlišení zvukových bitů | 16 bitů / 24 bitů / 32 bitů |
| Šířka | 140 mm |
| Hmotnost | 330 g |
| Výška | 42 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Spotify Connect | Ano |
| Qplay | Ano |
| Tidal Connect | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Koaxiální výstup | 1 |
| Trigger output | 1 |
| Optický vstup SPDIF | 1 |
| Cinch audio výstupy | 2 |
| Vstup RCA | 2 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Optický výstup SPDIF | 1 |
| Obsah balení | Uživatelský manuál, Optický toslink kabel x 1, Kabel USB typu C x 1, Síťový přehrávač x 1, Zdroj napájení, Kabel RCA |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení., Zařízení by mělo být skladováno mimo dosah malých dětí., Nevystavujte vysokým teplotám nebo vlhkosti. |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Network media players |
|---|---|
| Súly: | 1.05 kg |
| EAN vonalkód: | 602581806073 |
| Professzor építészete: | ARM Cortex-A53 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Ethernet: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzőfény: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | OGG, MP3, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, ALAC, WMA, AAC, AIFF, WAV, FLAC |
| Jel-zaj arány: | |
| Hang bitfelbontás: | |
| Szélesség: | 140 mm |
| Súly: | 330 g |
| Magasság: | 42 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Spotify Connect: | Igen |
| Tidal Connect: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| RCA audio kimenetek: | 2 |
| RCA bemenet: | 2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| USB tápellátás: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Optikai SPDIF kimenet: | 1 |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, 1 db USB Type-C kábel, Áramforrás, RCA kábel |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék fedelét., A készüléket kisgyermekek elől elzárva kell tárolni., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek vagy páratartalomnak. |
| Beépített mikrofon: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

