WiiM Amp Silver - Sztereó streaming erősítő
Kód: NGLWIIWZM0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WiiM Amp Silver - Sztereó streaming erősítő| Professzor építészete | ARM Cortex-A53 |
| Processzormagok száma | 4 |
| Szín | Ezüst |
| Flash memória | 512 MB |
| Belső memória | 512 MB |
| LED-jelzőfény | Igen |
| Hang bitfelbontás | 24 bit |
| Kiegyenlítő állíthatósága | Igen |
| Súly | 1,84 kg |
| Szélesség | 190 mm |
| Magasság | 63 mm |
| Mélység | 190 mm |
| Apple AirPlay 2 támogatás | Igen |
| Működik az Amazon Alexával | Igen |
| Spotify Connect | Igen |
| Apple Siri-kompatibilis | Igen |
| DLNA specifikációk | DMR, DMS |
| Tidal Connect | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Wi-Fi | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| USB B típusú portok száma | 1 |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Hangszóró kimenet | 4 |
| Ethernet LAN/WAN portok száma | 1 |
| Mélynyomó kimenet | Igen |
| HDMI (ARC) | 1 |
| Optikai bemenet | Igen |
| A csomag tartalma | Felhasználói kézikönyv, 1 cm-es erősítő, RCA kábel, 1 db HDMI kábel, Távirányító, 1 db optikai audiokábel |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek vagy páratartalomnak., Ne nyissa ki a készülék burkolatát., A készüléket kisgyermekek elől elzárva kell tárolni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Amplifiers |
|---|---|
| Súly: | 3.8 kg |
| EAN vonalkód: | 602581806080 |
| Professzor építészete: | ARM Cortex-A53 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Szín: | Ezüst |
| Flash memória: | 512 MB |
| Belső memória: | 512 MB |
| LED-jelzőfény: | Igen |
| Hang bitfelbontás: | 24 bit |
| Kiegyenlítő állíthatósága: | Igen |
| Súly: | 1,84 kg |
| Szélesség: | 190 mm |
| Magasság: | 63 mm |
| Mélység: | 190 mm |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Spotify Connect: | Igen |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel: | Igen |
| DLNA specifikációk: | DMR, DMS |
| Tidal Connect: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| USB B típusú portok száma: | 1 |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Hangszóró kimenet: | 4 |
| Ethernet LAN/WAN portok száma: | 1 |
| Mélynyomó kimenet: | Igen |
| HDMI (ARC): | 1 |
| Optikai bemenet: | Igen |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, Erősítő x 1 cm, RCA kábel, 1 db HDMI-kábel, Távirányító, Optikai audiokábel x 1 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek vagy páratartalomnak., Ne nyissa ki a készülék fedelét., A készüléket kisgyermekek elől elzárva kell tárolni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

