WIEJSKA ZAGRODA Kuře a kachna - suché krmivo pro kočky - 5 kg
Kód: DLKWZAKAS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Kuře a kachna - suché krmivo pro kočky - 5 kg| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 5 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Úzkostlivý |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Bez lepku, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Úzkostlivý |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsažená vlhkost | 6% |
| Obsah tuku | 17% |
| Bílkoviny | 44% |
| Hrubý popel | 10,5% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 5.075 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342293002 |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Úzkostlivý |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Další funkce: | Bez lepku, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Úzkostlivý |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsažená vlhkost: | 6% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Bílkoviny: | 44% |
| Hrubý popel: | 10,5% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

