WIEJSKA ZAGRODA Kacsa körtével M – száraz kutyaeledel – 9kg
Kód: DLPWZAKAS0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Kacsa körtével M – száraz kutyaeledel – 9kg| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Kutyafajta | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, Gabonaintolerancia, Ételintolerancia csökkentése |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súly | 9 kg |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Általános egészség, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Kacsa |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Nyersrost | 4% |
| Fehérjék | 32% |
| Zsírtartalom | 21% |
| Durva hamu | 10% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342292814 |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Kutyafajta: | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Gabonaintolerancia, Az ételintolerancia csökkentése |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súly: | 9 kg |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Általános egészségi állapot, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Kacsa |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 4% |
| Fehérjék: | 32% |
| Zsírtartalom: | 21% |
| Durva hamu: | 10% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

