WIEJSKA ZAGRODA Felnőtt Kis Bárány Kacsával - Száraz Kutyaeledel - 9kg
Kód: DLPWZAKAS0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Felnőtt Kis Bárány Kacsával - Száraz Kutyaeledel - 9kg| Gluténmentes | Igen |
| Kutyafajta | Minden miniatűr kutyafajta, minden kistestű kutyafajta |
| Súly | 9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Gluténmentes, Allergia, Ételérzékenység |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz | Bárány |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 3,3% |
| Zsírtartalom | 23% |
| Fehérjék | 34% |
| Durva hamu | 9,4% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.15 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342292906 |
| Gluténmentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta, Minden kistestű kutyafajta |
| Súly: | 9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Gluténmentes, Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz: | Bárány |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 3,3% |
| Zsírtartalom: | 23% |
| Fehérjék: | 34% |
| Durva hamu: | 9,4% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

