WHISKAS Tasty Mix Výběr šéfkuchaře v omáčce Box – mokré krmivo pro kočky – 40x85g
Kód: DLKWHSKAM0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WHISKAS Tasty Mix Výběr šéfkuchaře v omáčce Box – mokré krmivo pro kočky – 40x85g| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Podpora imunity, Podpora trávení |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ne |
| Bez sóji | Ne |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Celkové zdraví, Silná imunita |
| Bezlepkový | Ne |
| Typ balení | Sáček |
| Hmotnost | 40 x 85 g |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Hrubý popel | 1,6% |
| Hrubá vláknina | 0,35% |
| Obsažená vlhkost | 84,7% |
| Bílkoviny | 7,5% |
| Obsah tuku | 4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 3.805 kg |
| EAN vonalkód: | 4770608267469 |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Immunitás támogatás, Emésztés támogatása |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Nem |
| Szójamentes: | Nem |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, Általános egészségi állapot, Erős immunitás |
| Gluténmentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 40 x 85 g |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Durva hamu: | 1,6% |
| Nyersrost: | 0,35% |
| Nedvességtartalom: | 84,7% |
| Fehérjék: | 7,5% |
| Zsírtartalom: | 4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

