TEO Marhahúsban gazdag - száraz kutyaeledel - 9 kg
Kód: DLKTE4KAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TEO Marhahúsban gazdag - száraz kutyaeledel - 9 kg| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Marhahús |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Gluténmentes | Nem |
| Cukormentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 9 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Durva hamu | 6% |
| Nedvességtartalom | 10% |
| Zsírtartalom | 12% |
| Fehérjék | 23% |
| Nyersrost | 3,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.222 kg |
| EAN vonalkód: | 5906731509421 |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Marhahús |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Nem |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 9 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 6% |
| Nedvességtartalom: | 10% |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Fehérjék: | 23% |
| Nyersrost: | 3,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

