TEO Baromfiban gazdag - száraz kutyaeledel - 9kg
Kód: DLKTE4KAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TEO Baromfiban gazdag - száraz kutyaeledel - 9kg| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súly | 9 kg |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Baromfi |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom | 12% |
| Durva hamu | 6% |
| Fehérjék | 23% |
| Nedvességtartalom | 10% |
| Nyersrost | 3,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.64 kg |
| EAN vonalkód: | 5906731509414 |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súly: | 9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Baromfi |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Durva hamu: | 6% |
| Fehérjék: | 23% |
| Nedvességtartalom: | 10% |
| Nyersrost: | 3,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

