Skříň MSI MAG FORGE 321R AIRFLOW
Kód: OBUMISOBU0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skříň MSI MAG FORGE 321R AIRFLOW| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5 |
| Formát SSD | 2.5" |
| Barva | Černá |
| Vhodné pro | Hraní |
| Model | PC |
| Formát | Midi Tower |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Boční okno | Ano |
| Podporované formáty základní desky | Mini-ITX, ATX, Micro ATX |
| Materiál | Sklo, Ocel, Plast |
| Šířka | 210 mm |
| Hloubka | 498 mm |
| Výška | 472 mm |
| Audio výstup | Ano |
| Čtečka paměťových karet SD | Ne |
| Audio vstup | Ano |
| Vstup MIC | 1 |
| Vestavěný displej | Ne |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
| Pozice napájecího zdroje | Spodek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 9 kg |
| EAN vonalkód: | 4711377193481 |
| Podporované pevné velikosti disků: | 3.5", 2.5 |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Barva: | Černá |
| Vhodné pro: | Hraní |
| Model: | PC |
| Formát: | Midi Tower |
| Tlačítko zap/vyp: | Ano |
| Boční okno: | Ano |
| Podporované formáty základní desky: | Mini-ITX, ATX, Micro ATX |
| Materiál: | Sklo, Ocel, Plast |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 498 mm |
| Výška: | 472 mm |
| Audio výstup: | Ano |
| Čtečka paměťových karet SD: | Ne |
| Audio vstup: | Ano |
| Vstup MIC: | 1 |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ne |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů: | ATX |
| Pozice napájecího zdroje: | Spodek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

