Skříň KRUX VAKO (KRX0132) černá
Kód: OBUKRXOBU0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skříň KRUX VAKO (KRX0132) černá| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5 |
| Boční okno | Ano |
| Podporované formáty základní desky | Mini-ATX, Micro ATX, ATX |
| Vhodné pro | Hraní |
| Maximální délka PSU | 16 cm |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Počet 3,5" pozic | 1 |
| Maximální délka grafické karty | 31 cm |
| Barva | Černá |
| Model | PC |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 15,9 cm |
| Osvětlení | RGB |
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 333 mm |
| Hloubka balení | 420 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,9 kg |
| Šířka balení | 250 mm |
| Výška balení | 490 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Instalované přední ventilátory | 2x 140 mm |
| Počet podporovaných ventilátorů | 6 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018664484 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mini-ATX, Mikro ATX, ATX |
| Alkalmas: | Játék |
| Maximális tápegység hossza: | 16 cm |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Porszűrő: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 31 cm |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | PC |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15,9 cm |
| Világítás: | RGB |
| Súly: | 4,1 kg |
| Szélesség: | 200 mm |
| Magasság: | 440 mm |
| Mélység: | 333 mm |
| Csomagolási mélység: | 420 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,9 kg |
| Csomag szélessége: | 250 mm |
| Csomag magassága: | 490 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 2x 140 mm |
| Támogatott ventilátorok száma: | 6 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

