SanDisk Extreme PRO 128 GB MicroSDXC UHS-I Třída 10
Kód: PAMSADSDG0342
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SanDisk Extreme PRO 128 GB MicroSDXC UHS-I Třída 10| Barva | Červená, Černá |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolný proti nárazům, Odolnost vůči rentgenu |
| Výška | 10,9 mm |
| Hloubka | 1,02 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Výška balení | 6 mm |
| Hloubka balení | 104 mm |
| Šířka balení | 152 mm |
| Třída aplikačního výkonu | A2 |
| Video Speed Class | V30 |
| Typ vnitřní paměti | UHS-I |
| Rychlost čtení | 200 MB/s |
| Kapacita | 128 GB |
| Rychlost zápisu | 90 MB/s |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
| Typ flash karty | MicroSDXC |
| UHS Speed Class (rychlostní třída) | Class 3 (U3) |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 85 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Obsahuje paměťový adaptér | SD |
| Kód harmonizovaného systému | 85235190 |
| Varování | Nevystavujte vysokým teplotám., Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí., Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 619659188528 |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Védő funkciók: | Vízálló, Hőmérséklet-ingadozásokkal szembeni ellenállás, Ütésálló, Röntgenállóság |
| Magasság: | 10,9 mm |
| Mélység: | 1,02 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Csomag magassága: | 6 mm |
| Csomagolási mélység: | 104 mm |
| Csomag szélessége: | 152 mm |
| Alkalmazásteljesítmény-osztály: | A2 |
| Videó sebességosztály: | V30 |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Olvasási sebesség: | 200 MB/s |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Írási sebesség: | 90 MB/s |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| UHS sebességosztály: | 3. osztály (U3) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Tartalmazza a memória adaptert: | SD |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85235190 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést., Erős elektromágneses sugárzás forrásaitól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

