Samsung M321R4GA3PB0-CWM memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 ECC
Kód: PSESA4DR50016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung M321R4GA3PB0-CWM memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 ECC| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Belső memória | 32 GB |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| ECC | Igen |
| Puffer típusa | Regisztrált (pufferelt) |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Memória rangsor | 2 |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| Chipszervezés | 2Rx8 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DDR5 memory |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| ECC: | Igen |
| Puffer típusa: | Regisztrált (pufferelt) |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memória rangsor: | 2 |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Chipszervezés: | 2Rx8 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

