Samsung Galaxy Book4 NP750XGK-KS2US laptop Intel Core 7 150U 39,6 cm (15,6") Full HD 16 GB LPDDR4x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Ezüst Új / Újracsomagolt
Kód: MOBSA1NOT0572
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Book4 NP750XGK-KS2US laptop Intel Core 7 150U 39,6 cm (15,6") Full HD 16 GB LPDDR4x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Ezüst Új / Újracsomagolt| A hatékony magok alapfrekvenciája | 1,2 GHz |
| Hatékony magok | 8 |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzorgeneráció | Intel Core (1. sorozat) |
| Alapvető processzorteljesítmény | 15 W |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 4 GHz |
| Processzor típusa | Intel Core 7 |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 1,8 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor modell | 150U |
| Erőteljes magok | 2 |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,4 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 5,4 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény | 55W |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSDHC, MicroSD (TransFlash), MicroSDXC |
| NVMe | Igen |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Adapter tápellátás | 45 W |
| Adapter kimeneti feszültsége | 20V |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti áram | 3 A |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín | Ezüst |
| Pozícionáló eszköz | Clickpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Magasság | 15,4 mm |
| Mélység | 229,1 mm |
| Szélesség | 356,6 mm |
| Súly | 1,55 kg |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Kipróbálható szoftver | McAfee Éljen biztonságosan |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Belső memória típusa | LPDDR4x-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Maximális belső memória | 16 GB |
| Memóriaformátum | Az alaplapon |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 40°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója | 39,6 cm (15,6") |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Érintőképernyő | Nem |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD | HD |
| Akkumulátor kapacitása | 54 Wh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.08 kg |
| EAN vonalkód: | 5903719145596 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,2 GHz |
| Hatékony magok: | 8 |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (1. sorozat) |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core 7 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 1,8 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor modell: | 150U |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,4 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5,4 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSDHC, MicroSD (TransFlash), MicroSDXC |
| NVMe: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adapter tápellátás: | 45 W |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 20V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti áram: | 3 A |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Ezüst |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Magasság: | 15,4 mm |
| Mélység: | 229,1 mm |
| Szélesség: | 356,6 mm |
| Súly: | 1,55 kg |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Kipróbálható szoftver: | McAfee Éljen biztonságosan |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Belső memória típusa: | LPDDR4x-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 40°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | HD |
| Akkumulátor kapacitása: | 54 Wh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

