Royal Canin Yorkshire Aging 8+ - száraz eledel idősebb kutyáknak - 3 kg
Kód: DLZROYKSP0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin Yorkshire Aging 8+ - száraz eledel idősebb kutyáknak - 3 kg| Kutyafajta | Yorkshire terrier |
| Súly | 3 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állattípus | Kutya |
| Kategória | A kutyádnak |
| Háziállat fajtája | Yorkshire terrier |
| Állati életszakaszok | Felnőttek (8 éves kortól) |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Egészségügyi hatások | Emésztőrendszer ápolása, Bőr és szőrzet |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Időseknek |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Az állat kora | Idősebb |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Terméktípus | Száraz ételek |
| Fő íz | Baromfi |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nátrium | 0,3% |
| Mangántartalom | 55 mg/kg |
| Vastartalom | 43 mg/kg |
| Zsírtartalom | 18% |
| Vitaminokat tartalmaz | A-vitamin, D3-vitamin, E-vitamin |
| Nyersrost | 2,9% |
| Jódtartalom | 4,3 mg/kg |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Durva hamu | 5,4% |
| Magnéziumtartalom | 0,09% |
| Fehérjék | 29% |
| Foszfor | 0,53% |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| Kalcium | 0,7% |
| Tartósítószermentes | Nem |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| Szeléntartalom | 0,09 mg/kg |
| Kéntartalom | 0,4% |
| Cinktartalom | 165 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.1 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550908511 |
| Kutyafajta: | Yorkshire terrier |
| Súly: | 3 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állattípus: | KUTYA |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Háziállat fajtája: | Yorkshire terrier |
| Állati életszakaszok: | Felnőttek (8 éves kortól) |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Egészségügyi hatások: | Emésztőrendszer ápolása, Bőr és szőrzet |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Időseknek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Terméktípus: | Száraz ételek |
| Fő íz: | Baromfi |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nátrium: | 0,3% |
| Mangántartalom: | 55 mg/kg |
| Vastartalom: | 43 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Vitaminokat tartalmaz: | A-vitamin, D3-vitamin, E-vitamin |
| Nyersrost: | 2,9% |
| Jódtartalom: | 4,3 mg/kg |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Durva hamu: | 5,4% |
| Magnéziumtartalom: | 0,09% |
| Fehérjék: | 29% |
| Foszfor: | 0,53% |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| Kalcium: | 0,7% |
| Tartósítószermentes: | Nem |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Szeléntartalom: | 0,09 mg/kg |
| Kéntartalom: | 0,4% |
| Cinktartalom: | 165 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

