ROYAL CANIN VHN Dog Adult Small - száraz kutyatáp - 2 kg
Kód: AMABEZKAR1422
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN VHN Dog Adult Small - száraz kutyatáp - 2 kg| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat speciális igényei | Fogak, megfelelő emésztés |
| Súly | 2 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Nem |
| Kutyafajta | Kis kutyafajták |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Szójamentes | Nem |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Fő íz | Baromfi |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést. |
| Zsírtartalom | 16% |
| Fehérjék | 25% |
| Durva hamu | 7,4% |
| Nyersrost | 1,6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.034 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550760225 |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Fogak, Megfelelő emésztés |
| Súly: | 2 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Nem |
| Kutyafajta: | Kis kutyafajták |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Nem |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Fő íz: | Baromfi |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez. |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Fehérjék: | 25% |
| Durva hamu: | 7,4% |
| Nyersrost: | 1,6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

