ROYAL CANIN Veterinary Renal száraz kutyatáp - 2 kg
Kód: AMABEZKAR1454
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Veterinary Renal száraz kutyatáp - 2 kg| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 2 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Veseelégtelenség, egészséges vesék, vesevédelem |
| Szójamentes | Nem |
| Gluténmentes | Nem |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Veseelégtelenség |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács | ROYAL CANIN Veseelégtelenség, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Fő íz | Baromfi |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez hozzáférést., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 4% |
| Zsírtartalom | 18% |
| Nyersrost | 2,4% |
| Fehérjék | 14% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.075 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550710992 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 2 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Elégtelen vesefunkció, Egészséges vesék, Vesevédelem |
| Szójamentes: | Nem |
| Gluténmentes: | Nem |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Veseelégtelenség |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács: | ROYAL CANIN Vesetáp, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Fő íz: | Baromfi |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 4% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nyersrost: | 2,4% |
| Fehérjék: | 14% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

