ROYAL CANIN Vet Urinary S/O - Száraz kutyatáp baromfival 2 kg
Kód: DLZROYKSP0119
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Vet Urinary S/O - Száraz kutyatáp baromfival 2 kg| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Súly | 2 kg |
| Szójamentes | Nem |
| Az állat speciális igényei | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Gluténmentes | Nem |
| Fő íz | Baromfi |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg, 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Beteg húgyúti |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést. |
| Fehérjék | 18% |
| Nyersrost | 2,2% |
| Durva hamu | 6,4% |
| Zsírtartalom | 17% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.034 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550711036 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Súly: | 2 kg |
| Szójamentes: | Nem |
| Az állat speciális igényei: | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Nem |
| Fő íz: | Baromfi |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg, 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez. |
| Fehérjék: | 18% |
| Nyersrost: | 2,2% |
| Durva hamu: | 6,4% |
| Zsírtartalom: | 17% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

