ROYAL CANIN Vet Urinary S/O száraz eledel kistestű kutyáknak - 1,5 kg
Kód: DLZROYKSP0121
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Vet Urinary S/O száraz eledel kistestű kutyáknak - 1,5 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Húgyúti betegségek, Haj és bőr, Struvit kövek |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Gluténmentes | Nem |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 1,5 kg |
| Szójamentes | Nem |
| Kutyafajta | Kis kutyafajták |
| Az állat speciális igényei | Húgyúti rendszer védelme |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez hozzáférést., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Kalcium | 0,7% |
| Durva hamu | 7,3% |
| Nátrium | 1,2% |
| Zsírtartalom | 17% |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Nyersrost | 2,3% |
| Fehérjék | 20% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.538 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550780940 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti, Haj és bőr, Struvit kövek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács: | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Gluténmentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 1,5 kg |
| Szójamentes: | Nem |
| Kutyafajta: | Kis kutyafajták |
| Az állat speciális igényei: | Húgyúti rendszer védelme |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Kalcium: | 0,7% |
| Durva hamu: | 7,3% |
| Nátrium: | 1,2% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Nyersrost: | 2,3% |
| Fehérjék: | 20% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

