Royal Canin Sterilised 7+ Adult baromfi száraz macskaeledel 1,5 kg
Kód: AMABEZKAR0554
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin Sterilised 7+ Adult baromfi száraz macskaeledel 1,5 kg| Takarmány íze | Baromfi |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 1,5 kg |
| Vitaminokat tartalmaz | B9-vitamin (folsav), H-vitamin (biotin), B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, C-vitamin, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B5-vitamin, A-vitamin |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Fő íz | Csirke |
| Az állat kora | Idősebb |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egyéb jellemzők | Túlsúly, sterilizálás |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Kategória | Macskák számára |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nátrium | 0,7% |
| Durva hamu | 7,9% |
| Metabolizálható energia (ME) | 3665 kcal/kg |
| A-vitamin tartalom | 22000 NE/kg |
| Kalcium | 1,03% |
| Zsírtartalom | 12% |
| D3-vitamin tartalom | 1000 NE/kg |
| L-karnitin tartalom | 100 mg/kg |
| Fehérjék | 36% |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| Nyersrost | 5,5% |
| Magnéziumtartalom | 0,08% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 58,5 mg/kg |
| Foszfor | 0,8% |
| Jódtartalom | 3,9 mg/kg |
| Mangántartalom | 60 mg/kg |
| Vastartalom | 186 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 194,7 mg/kg |
| Biotin tartalom | 1840 μg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 4,7 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1900 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| B6-vitamin tartalom | 28,8 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,28 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 17,5 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 180 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 62,9 mg/kg |
| Cinktartalom | 176 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.554 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550784566 |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 1,5 kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | B9-vitamin (folsav), H-vitamin (biotin), B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, C-vitamin, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B5-vitamin, A-vitamin |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Fő íz: | Csirke |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly, Sterilizáció |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nátrium: | 0,7% |
| Durva hamu: | 7,9% |
| Metabolizálható energia (ME): | 3665 kcal/kg |
| A-vitamin tartalom: | 22000 NE/kg |
| Kalcium: | 1,03% |
| Zsírtartalom: | 12% |
| D3-vitamin tartalom: | 1000 NE/kg |
| L-karnitin tartalom: | 100 mg/kg |
| Fehérjék: | 36% |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| Nyersrost: | 5,5% |
| Magnéziumtartalom: | 0,08% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 58,5 mg/kg |
| Foszfor: | 0,8% |
| Jódtartalom: | 3,9 mg/kg |
| Mangántartalom: | 60 mg/kg |
| Vastartalom: | 186 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 194,7 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 1840 μg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 4,7 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1900 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| B6-vitamin tartalom: | 28,8 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,28 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 17,5 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 180 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 62,9 mg/kg |
| Cinktartalom: | 176 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

