Royal Canin SHN Mini Puppy - száraz eledel kölyökkutyáknak - 4 kg
Kód: DLZROYKDP0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin SHN Mini Puppy - száraz eledel kölyökkutyáknak - 4 kg| Az állat kora | Junior |
| Fajtaméret | Kistestű fajta 5-10 kg, Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Kategória | A kutyádnak |
| Tanács | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak, Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Háziállat fajtája | Máltai kutya |
| Takarmány íze | Baromfi, Rizs |
| Vitaminokat tartalmaz | H-vitamin (biotin), B2-vitamin, B9-vitamin (folsav), C-vitamin, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B5-vitamin, D3-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, A-vitamin |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Állati életszakaszok | Kölyökkutya |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 4 kg |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Jódtartalom | 4,6 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 23000 NE/kg |
| Szeléntartalom | 0,4 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 6,6 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,65% |
| Mangántartalom | 63 mg/kg |
| Foszfor | 1% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 4,1 mg/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| Vastartalom | 220 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 4083 kcal/kg |
| Zsírtartalom | 20% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 8,8 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 510 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 70 μg/kg |
| Durva hamu | 7,7% |
| Magnéziumtartalom | 0,07% |
| Nyersrost | 1,4% |
| C-vitamin tartalom | 410 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 26,1 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1000 NE/kg |
| Kalcium | 1,25% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 43,8 mg/kg |
| Biotin tartalom | 2710 μg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 34 mg/kg |
| Cinktartalom | 170 mg/kg |
| Fehérjék | 31% |
| Nátrium | 0,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.08 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550793032 |
| Az állat kora: | Junior |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Tanács: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak, Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Háziállat fajtája: | Máltai kutya |
| Takarmány íze: | Baromfi, Rizs |
| Vitaminokat tartalmaz: | H-vitamin (biotin), B2-vitamin, B9-vitamin (folsav), C-vitamin, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B5-vitamin, D3-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, A-vitamin |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Állati életszakaszok: | Kölyökkutya |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 4 kg |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Jódtartalom: | 4,6 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 23000 NE/kg |
| Szeléntartalom: | 0,4 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 6,6 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,65% |
| Mangántartalom: | 63 mg/kg |
| Foszfor: | 1% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 4,1 mg/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| Vastartalom: | 220 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 4083 kcal/kg |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 8,8 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 510 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 70 μg/kg |
| Durva hamu: | 7,7% |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Nyersrost: | 1,4% |
| C-vitamin tartalom: | 410 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 26,1 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1000 NE/kg |
| Kalcium: | 1,25% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 43,8 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 2710 μg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 34 mg/kg |
| Cinktartalom: | 170 mg/kg |
| Fehérjék: | 31% |
| Nátrium: | 0,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

