Royal Canin SHN Maxi Puppy - száraz eledel kölyökkutyáknak - 4 kg
Kód: AMABEZKAR1115
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin SHN Maxi Puppy - száraz eledel kölyökkutyáknak - 4 kg| Vitaminokat tartalmaz | A-vitamin, B5-vitamin, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B9-vitamin (folsav), C-vitamin, H-vitamin (biotin) |
| Takarmány íze | Baromfi, Rizs |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 4 kg |
| Állati életszakaszok | Kölyökkutya |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Fajtaméret | Nagy (26-44 kg), Nagytestű fajták 25-45 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egészségügyi hatások | Emésztőrendszeri ellátás |
| Az állat kora | Junior |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Tanács | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| E-vitamin tartalom | 490 mg/kg |
| Biotin tartalom | 1100 μg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 4,2 mg/kg |
| Mangántartalom | 72 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1000 NE/kg |
| Jódtartalom | 5,1 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 17000 NE/kg |
| Durva hamu | 7% |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 390 mg/kg |
| Nátrium | 0,4% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 6,4 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,38 mg/kg |
| Cinktartalom | 174 mg/kg |
| Vastartalom | 222 mg/kg |
| Fehérjék | 30% |
| B12-vitamin tartalom | 70 μg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 3791 kcal/kg |
| Foszfor | 1,07% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 0,9 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 8,3 mg/kg |
| Zsírtartalom | 16% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 42,6 mg/kg |
| Kalcium | 1% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 25,8 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,06% |
| Nyersrost | 2,6% |
| Káliumtartalom | 0,6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.084 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550402149 |
| Vitaminokat tartalmaz: | A-vitamin, B5-vitamin, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B9-vitamin (folsav), C-vitamin, H-vitamin (biotin) |
| Takarmány íze: | Baromfi, Rizs |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 4 kg |
| Állati életszakaszok: | Kölyökkutya |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Fajtaméret: | Nagy (26-44 kg), Nagytestű 25 - 45 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egészségügyi hatások: | Emésztőrendszeri ellátás |
| Az állat kora: | Junior |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Tanács: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| E-vitamin tartalom: | 490 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 1100 μg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 4,2 mg/kg |
| Mangántartalom: | 72 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1000 NE/kg |
| Jódtartalom: | 5,1 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 17000 NE/kg |
| Durva hamu: | 7% |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 390 mg/kg |
| Nátrium: | 0,4% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 6,4 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,38 mg/kg |
| Cinktartalom: | 174 mg/kg |
| Vastartalom: | 222 mg/kg |
| Fehérjék: | 30% |
| B12-vitamin tartalom: | 70 μg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 3791 kcal/kg |
| Foszfor: | 1,07% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 0,9 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 8,3 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 42,6 mg/kg |
| Kalcium: | 1% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 25,8 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,06% |
| Nyersrost: | 2,6% |
| Káliumtartalom: | 0,6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

