ROYAL CANIN SHN Breed Labrador Junior száraz kutyatáp - 12 kg.
Kód: AMABEZKAR1417
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN SHN Breed Labrador Junior száraz kutyatáp - 12 kg.| Takarmány íze | Kukorica, Baromfi, Rizs |
| Kutyafajta | Labrador retriever |
| Súly | 12 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes | Nem |
| Tartósítószermentes | Nem |
| Fajtaméret | Nagy (26-44 kg), Nagytestű fajták 25-45 kg |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Állati életszakaszok | Kölyökkutya |
| Az állat kora | Junior |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Egészségügyi hatások | Emésztőrendszer ápolása, Általános egészség |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Fő íz | Csirke |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Szójamentes | Nem |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 6,9% |
| Nyersrost | 1,7% |
| Foszfor | 1% |
| Fehérjék | 33% |
| Kalcium | 1,25% |
| Zsírtartalom | 14% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550725514 |
| Takarmány íze: | Kukorica, Baromfi, Rizs |
| Kutyafajta: | Labrador retriever |
| Súly: | 12 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes: | Nem |
| Tartósítószermentes: | Nem |
| Fajtaméret: | Nagy (26-44 kg), Nagytestű 25 - 45 kg |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Kölyökkutya |
| Az állat kora: | Junior |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Egészségügyi hatások: | Emésztőrendszer ápolása, Általános egészség |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Fő íz: | Csirke |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Szójamentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 6,9% |
| Nyersrost: | 1,7% |
| Foszfor: | 1% |
| Fehérjék: | 33% |
| Kalcium: | 1,25% |
| Zsírtartalom: | 14% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

