ROYAL CANIN Golden Retriever Puppy - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: AMABEZKAR0852
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Golden Retriever Puppy - száraz kutyatáp - 12 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Állati életszakaszok | Kölyökkutya |
| Állattípus | Kutya |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Súly | 12 kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Kutyafajta | Arany-retriever |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat kora | Junior |
| Laktózmentes | Igen |
| Fajtaméret | Nagy (20–40 kg), Nagytestű fajták 25-45 kg |
| Fő íz | Csirke, Baromfi |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Szójamentes | Nem |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Háziállat fajtája | Arany-retriever |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 7,4% |
| Fehérjék | 29% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Nyersrost | 3,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550751261 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Állati életszakaszok: | Kölyökkutya |
| Állattípus: | KUTYA |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Súly: | 12 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Kutyafajta: | Arany-retriever |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat kora: | Junior |
| Laktózmentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Nagy (20–40 kg), Nagytestű 25 - 45 kg |
| Fő íz: | Csirke, Baromfi |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Szójamentes: | Nem |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Háziállat fajtája: | Arany-retriever |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 7,4% |
| Fehérjék: | 29% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Nyersrost: | 3,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

