ROYAL CANIN German Shepherd Adult – száraz eledel felnőtt németjuhász kutyáknak - 11 kg
Kód: DLZROYKDP0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN German Shepherd Adult – száraz eledel felnőtt németjuhász kutyáknak - 11 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Háziállat fajtája | Német juhász |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fajtaméret | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Kategória | A kutyádnak |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Nem |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly | 11 kg |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Megfelelő emésztés |
| Kutyafajta | Német juhász |
| Tartósítószermentes | Nem |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 24% |
| Nyersrost | 4% |
| Durva hamu | 6,5% |
| Zsírtartalom | 19% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 11.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550892759 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Háziállat fajtája: | Német juhász |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Nem |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 11 kg |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Megfelelő emésztés |
| Kutyafajta: | Német juhász |
| Tartósítószermentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 24% |
| Nyersrost: | 4% |
| Durva hamu: | 6,5% |
| Zsírtartalom: | 19% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

