ROYAL CANIN Gastrointestinal Puppy - száraz kutyaeledel - 2,5 kg
Kód: AMABEZKAR1904
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Gastrointestinal Puppy - száraz kutyatáp - 2,5 kg| Az állat kora | Junior |
| Tanács | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Nem |
| Cukormentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat speciális igényei | Bélfelszívódási zavar, növekedési időszak |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 2,5 kg |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Emésztőrendszeri problémák, növekedési időszak |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Baromfi |
| Gluténmentes | Nem |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Gyermekektől elzárva tartandó. Biztosítson friss vízhez való hozzáférést. Száraz, hűvös helyen tárolandó. Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Nyersrost | 1,2% |
| Zsírtartalom | 22% |
| Fehérjék | 29% |
| Durva hamu | 7,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.551 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550771030 |
| Az állat kora: | Junior |
| Tanács: | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Nem |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Bélrendszeri felszívódási zavar, Növekedési időszak |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 2,5 kg |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Emésztőrendszeri problémák, Növekedési időszak |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Gluténmentes: | Nem |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 1,2% |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Fehérjék: | 29% |
| Durva hamu: | 7,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

